Bosscy

  

         Bosscy to zespół wywodzący się z Ostrowa Wielkopolskiego, który zaprosi was w podróż po największych przebojach polskiego rocka. W trakcie koncertów zespołu zabrzmią dobrze znane wszystkim riffy Dżemu, charakterystyczna gitara Janka Borysewicza, czy też klimatyczne melodie grupy Myslovitz.

         "Muzyka to nasza pasja, spotkaliśmy się po to, żeby spędzić miło czas i grać utwory, które lubimy i czujemy co mamy nadzieję słychać w trakcie naszych występów. Nasz repertuar liczy obecnie około 40 utworów, które w zdecydowanej większości to największe przeboje Polskiego Rocka  co pozwala nam zagrać zarówno godzinny koncert, jak i wypełnić cały wieczór w Pubie i czy też na imprezie okolicznościowej" - mówi Rafał Skowronek menager zespołu.

       Zespół powstał z inicjatywy wokalisty Adama Wasieli i basisty Grzegorza Michalaka, a pierwszy skład uzupełnili gitarzyści Tomasz Tomalak i Rafał Skowronek, oraz perkusista Piotr Powalisz. Od początku swojego istnienia zespół korzysta ze wsparcia Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim, który udostępnia nam salę do prób oraz otacza szeroką opieką techniczną i merytoryczną za co szczególne podziękowania należą się jego dyrektorowi Adamowi Wasieli.

          Skład Bosskich z różnych względów na przestrzeni czasu ulegał zmianie. Z zespołem grał przez pewien okres perkusista Patryk Mikulski, szukaliśmy też wokalisty po tym jak ze względów czasowych ze śpiewania w grupie zrezygnował Adam Wasiela. Ostatecznie jednak po dołączeniu do zespołu najpierw wokalisty Marcina Darmosza, następnie gitarzysty Jacka Racza a ostatnio perkusisty Macieja Kotońskiego wydaje się że Bosscy docelowo będą grali w zestawieniu w jakim występują obecnie.

Kontakt do zespołu Rafał Skowronek - menager tel. 664-746-588

email: bosscy.zespol@gmail.com